Догляд за пральною машиною

Перш за все, не можна перевантажувати бак працюючої машини. Вага завантаження сухої білизни не повинен перевищувати встановленої виробником норми. У противно випадку, схильний до надмірного навантаження двигун може швидко вийти з ладу. Якщо уважно вивчити інструкцію, що додається і неухильно її дотримуватися, термін експлуатації побутової техніки складе від 7 до 10 років.

Уход за стиральной машиной

Машина-автомат вимагає до себе багато уваги. Продуктивність роботи техніки залежить від рівня працездатності всіх пристроїв, вмонтованих в корпус вироби. Ємність, призначена для завантаження прального порошку, після кожних п’яти прань слід ретельно промивати, використовуючи м’яку губку і чисту воду.

Щоб запобігти утворенню накипу, рекомендується не рідше одного разу на місяць в ємність для порошку засипати 2 ст. ложки лимонної кислоти і включати апарат. При нагріванні води до максимальної температури накип буде видалена. Крім того, для видалення накипу хімічна промисловість випускає спеціальні засоби, які рекомендується використовувати під час прання, паралельно з основним миючим засобом.

Для запобігання подряпин всередині барабана і на внутрішній поверхні скла, білизна з фурнітурою рекомендується попередньо поміщати в спеціальний текстильний мішечок, і лише потім занурювати в бак.

Догляд за пральною машиною автомат не доставляє особливого клопоту, якщо час від часу чистити робочі деталі від сміття. Вмонтований в нижню частину корпусу відсік для відірвалися в процесі прання гудзиків, ниток та інших предметів, необхідно періодично очищати, в іншому випадку застояні запахи можуть поширитися на білизну. Догляд за зовнішнім корпусом машини простий: періодичне протирання вологою губкою, а потім – сухою ганчіркою, забезпечить необхідну чистоту і свіжість.

Шланги повинні вільно розташовуватися за корпусом агрегату, без закручування і «переломів». Приступаючи до пранні, потурбуйтеся про те, щоб комунальні служби не припинили подачу води під час роботи техніки. Якщо таке трапиться – машину негайно вимикайте.

Не можна залишати без нагляду працюючу побутову техніку. Збій в роботі агрегату може статися з різних причин, в тому числі з-за протікання сполучних шлангів і несправності кранів і труб водопровідної системи. Догляд за новою пральною машиною автомат передбачає гарантію безпеки роботи водопровідної системи.

Слідкуйте за тим, щоб система електроживлення завжди була в справному стані. Якщо корпус встановлений на нерівну поверхню, це може привести до небажаного детонірованія барабана і швидкого зносу деталей, що обертаються машини.

Сервісний центр “НЕО”: (057) 763-09-12, (050) 025-01-41

© 2009-2018 Компанія НЕО Харків

Корзина