Портативные-кассовые-аппаратыПортативні касові апарати Специализированные-кассовые-аппаратыСпеціалізовані касові апарати Фискальные-регистраторыФіскальні реєстратори
Денежные-ящикиГрошові ящики

Сканер--штрихкода-ручнойСканер штрих-коду ручний

Сканер-штрих-кода-многоплоскостнойСканер штрих-коду багатоплощинной
Радио-сканераРадiо сканера Терминалы-сбора-данныхТермінали збору даних POS-терминалыPOS-термiнали
Принтера-чековПрiнтера чеков Принтера-этикетокПрiнтера етiкеток Счетчик-банкнотЛiчильник банкнот
Детектор-автоматическийДетектор автоматичний Детектор-инфракрасныйДетектор інфрачервоний Детектор-ультрофиолетовыйДетектор ультрофіолетовий
Дополнительные-устройстваДодаткові пристрої Весы-торговыеВаги торговi Весы-с-чекопечатьюВаги с друком чека
Весы-фасовочныеВаги фасувальні Весы-напольныеВаги підлогові Весы-платформенныеВаги платформні
Весы-счетныеВаги рахункові Расходные-материалыВитратні матеріали

В даний час масових технологій складно уявить собі сферу діяльності, де не застосовувалося б різне технічне обладнання. Чи не стає винятком і сфера торгівлі та послуг. І якщо ще не так давно автоматизація торгових процесів і обліку залишалися прерогативою великих магазинів і мереж, то зараз ситуація якісно змінюється. Все більше малих і середніх торговельних точок використовують у своїй діяльності різноманітне обладнання. Таким чином, ми не можемо ігнорувати той факт, що торгове обладнання стає важливою складовою практично кожного сучасного магазину.

Важливість торгового обладнання

Правильне використання торгового обладнання дозволяє власникам оптимізувати торгові процеси, а так же побудувати або вдосконалити товарний складської і фінансовий облік і контроль, налагодити ефективну взаємодію з постачальниками, а так само скоротити витрати.

Здійснюючи вибір торгового обладнання необхідно враховувати, що навіть однотипні пристрої спочатку можуть мати принципові відмінності. Як правило, всі торгове обладнання розробляється під різне навантаження. Це, в свою чергу, відбивається на його технічні характеристики і вартості, що визначає обґрунтованість використання певної моделі в конкретному випадку. І якщо на малій торговій точці, з невеликим потоком покупців ми при наявності великого бажання і вільних грошових коштів можемо використовувати обладнання, розроблене під навантаження супермаркету, то навпаки вже немає. Оскільки бюджетні пристрої просто не володіють достатнім запасом міцності, що призведе до їх швидкої поломки.

Таким чином, правильним підбір, настройка і сполучення торгового обладнання в єдину систему є принципово важливим для автоматизації роботи торгової точки. Оскільки саме такий підхід дозволить отримати оптимальну продуктивність обладнання, встановленого в магазині, а так же мінімізувати витрати грошових коштів.

© 2009-2018 Компанія НЕО Харків

Корзина