Грошові ящики

Щодня, відвідуючи магазини і розраховуючись на касі, ми спостерігаємо такі нехитрі пристосування як грошові ящики. Немов у казці за помахом одного руху руки касира вони відкривають вміст, який так надійно приховували раніше. Такі пристрої, як правило, вбудовані в касові апарати, вже давно стали невід’ємним атрибутом робочого місця касира на різних підприємствах роздрібної торгівлі. Всі ящики для грошей з першого погляду недосвідченого обивателя здаються однаковими, але це велика помилка. Насправді моделі грошових ящиків, які випускаються для зберігання грошей, відрізняються рядом характеристик, розмірами, а відповідно і ціною.

Грошові ящики розраховані на оптимізацію інкасації та зберігання грошей в магазинах, кафе, готелях, автозаправках і ін. Головна функція ящиків для грошей здійснення жорсткого контролю над надходженням коштів, мінімізація ризиків розкрадання, як з боку касирів, так і з боку сторонніх осіб. Конструкція, як правило, складається з металевого корпусу і закривається за допомогою електронного замка або ключа, керованого POS-системою. Деякі касові ящики припускають наявність змінних лотків, що дає можливість проведення інкасації без перерахунку грошей безпосередньо на робочому місці касира. Збираючись купити ящик для грошей, обов’язково враховуйте тип відкривання. Він може бути вертикальним або ж горизонтальним. Для зручності роботи касові ящики мають різну кількість відділень для купюр і металевих розмінних монет. Вибираючи даний пристрій, оціните зручність і надійність купюродержателей, а так само розміри ящика.

Грошовий ящик 330

Денежный ящик 330

Тип: металевий грошовий ящик з фронтальним висувним лотком

Колір: світло-сірий, чорний

Відділення для монет: 5

Відділення для купюр: 4

Габарити: 330 х 330 х 110 мм

Грошовий ящик 410

Денежный ящик 410

Тип: металевий грошовий ящик з фронтальним висувним лотком

Колір: світло-сірий, чорний

Відділення для монет: 8

Відділення для купюр: 5

Габарити: 410 х 410 х 110 мм

Грошовий ящик вертикальний

Денежный ящик вертикальный

Тип: металевий грошовий ящик з відкриваються вгору кришкою

Колір: світло-сірий, чорний

Відділення для монет: 8

Відділення для купюр: 5

Габарити: 460 х 175 х 90 мм

Внутрішній вкладиш закривається спеціальною металевою кришкою з замком. Це зручно для інкасації та при зміні: касир забирає свій вкладиш з собою, а який змінює його касир встановлює свій вкладиш.

Детальніше по телефону:  (095) 437-71-77, (068) 442-27-22

© 2009-2018 Компанія НЕО Харків

Корзина