Компанiя «НЕО»

Місія компанії

Компанія «НЕО» створена для надання послуг підприємцям України, тим самим забезпечуючи основу для успішного ведення бізнесу нашим замовникам, для яких є надійним, чесним і вигідним партнером. Керуючись інноваційними технологічними рішеннями, Компанія надає комплексний сервіс найвищої якості, заснований на професіоналізмі кожного із співробітників.

 

Нові рішення для бізнесу і будинку

Компанія «НЕО» заснована в 1991 році. До теперішнього часу компанія створила і розвиває кілька успішних напрямків у своєму бізнесі. Для задоволення потреб наших клієнтів, ми проходимо шлях від розробки концепції до обґрунтованого вибору основних параметрів систем і устаткування, розробки проекту та втілення його в реальність.

Наш принцип роботи з замовником заснований на комплексному підході, який передбачає повний спектр надання послуг від контролю над якісним веденням проектних робіт, своєчасного постачання, якісного монтажу, пуско-налагодження та паспортизації обладнання, автоматизації та диспетчеризації об’єктів до оперативного гарантійного обслуговування і кваліфікованого сервісу. Послідовність і точність виконання робіт гарантують стовідсоткову задоволеність клієнта.

Сьогодні Компанія «НЕО» широко відома на всій території України, партнерами компанії є велика кількість підприємств різних сфер діяльності.

about-company-1     about-company-4 

about-company-3      about-company-5

about-company-6    about-company-2

© 2009-2018 Компанія НЕО Харків

Корзина