Безкаркасні ангари ЗА 14 ДНІВ.

Вам терміново потрібен ангар під склад для зберігання сільськогосподарської продукції або критий  простір для техніки, обладнання та інвентарю?

Ми можемо запропонувати підходяще вам рішення, це безкаркасні аркові будівлі, які зводяться за 14 днів і ідеально підходять для сільського господарства. Зерносховища, склади для овочів і фруктів, навіси для соломи, ангари для великогабаритної техніки та інвентарю, місця зберігання сировини, приміщення господарські, а так само для утримання худоби та птиці (корівники, свинарники, стайні, кошари, пташники), сховища кормів і добрив , майстерні для ремонту обладнання і транспорту, все можливо з безкаркасними арковими будівлями.

Звертаємо Вашу увагу на Акцію:

“СЕЗОННЕ ПРОПОЗИЦІЯ ВІД НЕОАНГАР”

Детальніше про Акцію >>>

 

Процесс строительства арочного сельскохозяйственного ангара Монтаж арочного ангара

Готовый арочный ангар

Арочні будівлі, що швидко зводяться є найбільш затребуваними в сільському господарстві. Завдяки своїй відносній легкості і компактності безкаркасні арочні будівлі можуть бути зведені практично в будь-якому місці, а виготовлення і монтаж відбувається прямо на місці установки споруди на очах у замовника.

Чому безкаркасні аркові будівлі?

 • Термін від виробництва, монтажу і здачі об’єкта становить 14 днів.
 • Висока якість і тривалий термін експлуатації, завдяки застосуванню елементів оцинкованої холоднокатаної сталі.
 • Мінімальні грошові вкладення, це суттєва перевага і є найбільш вигідним варіантом в порівнянні з капітальним будівництвом.
 • Можливість обладнання будівлі будь-якими інженерними системами і мережами. Всередині може бути встановлено необхідне складське устаткування, виробничі лінії, виконані перегородки і встройки для адміністративно-побутових приміщень, системи автоматичної вентиляції і кондиціонування з датчиками рівня вологи і температури, механізми для вантажних, розвантажувальних робіт, будь-яку кількість воріт, дверей, люків, сходів, повітронагрівачі, внутрішнє освітлення, автоматика для управління мікрокліматом в агросховище.
 • Багатофункціональність.
 • Мобільність і можливість роботи в важкодоступних районах.
 • Відсутність балок і ферм так як арочні панелі є по конструкції повністю самонесучі.
 • Доступність в прибиранні та дезінфекції приміщення.
 • Вільний внутрішній простір конструкції комплексу дозволяє зонувати приміщення і перепланувати зони в залежності від поточних потреб.
 • Довгі десятиліття використання, при невисокій ціні будівництва.
 • Виконання монтажу з мінімальним залученням на будівельний майданчик техніки і робочих.
 • Арковий ангар по закінченню будівництва не вимагає оздоблювальних робіт, має чисті та естетичні поверхні, зручний і універсальний у використанні.

Наші фахівці розроблять проект ангара, спроектують конструкцію бажаної довжини, форми, а також реалізують будь-яке колірне рішення покриття в залежності від ваших уподобань, враховуючи вимоги всіх самих новітніх технологій, норм і потреб кліматичного району будівництва. В результаті цієї роботи Ви отримаєте якісний продукт за розумною ціною.

Звертаємо Вашу увагу на Акцію:

“СЕЗОННЕ ПРОПОЗИЦІЯ ВІД НЕОАНГАР”

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО АКЦІЮ >>>

Є питання? Ми оперативно відповімо на Ваші запитання. 

Дзвоніть за телефонами:

(057) 763-11-08, (098) 817-00-68

Строительство арочного ангара, укладка асфальта в арочном ангаре

 

Металлический арочный ангар для сельского хозяйства

© 2009-2018 Компанія НЕО Харків

Корзина