Спеціалізовані ангари

 

Звертаємо Вашу увагу на Акцію:

“СЕЗОННЕ ПРОПОЗИЦІЯ ВІД НЕОАНГАР”

Детальніше про Акцію >>>

Промисловi ангари

Великі промислові аркові ангари використовуються як виробничі, виробничо-складські, адміністративні споруди. Низька вартість аркових безкаркасних ангарів дозволяє мінімізувати витрати на будівництво промислового ангару і в найкоротші терміни отримати віддачу від інвестицій.

Новый производственный ангар

Построенные компанией НЕО металлические ангары для промышленности

Большой ангар из металла от фирмы НЕО

Для цих цілей використовуються утеплені аркові ангари, як правило з зовнішнім утепленням мінеральною ватою. Даний вид утеплення дозволяє забезпечити персоналу, який перебуває всередині споруди, необхідні санітарно-гігієнічні та протипожежні норми. Холодні (не утеплюють) аркові безкаркасні ангари, використовуються як навіси, гаражі для техніки і неопалювані склади .

Можливість підведення і підключення всіх інженерних мереж дозволяє використовувати промислові ангари в будь-яке призначення. Вільне планування всередині ангара, шляхом влаштування перегородок (стін), дозволяє облаштувати усі приміщення, необхідні для цільового використання даної споруди.

 

Торгiвельни ангари

Великі аркові безкаркасні ангари широко використовуються для зведення торгових споруд. До них можна віднести ринки, торгові точки і торгові комплекси. Використання великопролітного (30м) аркового безкаркасного покриття дозволить торговим точкам і лоткам на ринках уникнути погодних впливів, таких як сніг, дощ, вітер і сонце.

Утеплені аркові ангари можуть використовуватися як торгові точки, так і торговельні багатофункціональні комплекси. Вільне внутрішнє планування аркових ангарів дозволяє максимально використовувати площу споруди, влаштовуючи приміщення в кілька поверхів і будь-яких розмірів. Відвідувачі таких торгових комплексів будуть себе почувати затишно і комфортно. Холодні не утеплені ангари використовуються, як правило, в якості складів, гаражів і парковок..

Є питання? Ми оперативно відповімо на Ваші запитання. 

Дзвоніть за телефонами:

(057) 763-11-08, (098) 817-00-68, (050) 631-95-60

email: neoangar@gmail.com

Металлический ангар – процесс строительства бескаркасного ангара

Новый бескаркасный ангар из металл – монтаж компания НЕО

© 2009-2018 Компанія НЕО Харків

Корзина