Термоетікетка ТОП або ЕКЗ. В чому різниця.

термоэтикетка от компании НЕО

Термоетікетка, яку поставляють Технічної компанією “НЕО” – в основі цієї етикетці спеціальний папір, що складається з декількох шарів, які мають неоднаковий склад і призначення. Перший шар (зовнішній) – термохимический, він призначений для друку різної інформації, при нагріванні цей шар практично миттєво темніє, що, власне, і забезпечує прояв інформації на етикетці.

Другий шар – це, як правило, звичайний папір, а під цим шаром слід клейова основа, завдяки якій термоетикетку можна приклеїти (в залежності від клею) до різних поверхонь.

І, нарешті, останній шар – це спеціальна підкладка, завдяки якій етикетки можна зберігати в рулонах і не боятися, що вони склеяться між собою.

Термоетікетка буває двох видів: термоЕко і термоТоп.

Термоетікетка термоЕко. Для виробництва таких етикеток використовується біла, яка не містить в своєму складі деревину папір, яка оброблена термочутливим покриттям. Виробництво таких етикеток відносно недороге. Віддрукована на такому папері інформація може бліднути при впливі УФ-світла, а при контакті з вологою етикетка розкисає. Використовуються такі етикетки, коли етикетувати продукція не вимагає довгострокового зберігання або транспортування. Найчастіше застосовується для маркування швидкореалізованих товарів в стандартних умовах зберігання. Температурний діапазон застосування від + 5 ° С до + 40 ° С, мінімальна температура приклеювання + 5 ° С.

Використовується при необхідності подальшої додруківки інформації на термопринтері або при використанні в вагах з чекопечатью, які Вам допоможуть підібрати фахівці Компанії “НЕО”.

Термоетікетка ТермоТоп. Для виробництва цього виду етикеток використовується біла, яка не містить в своєму складі деревину папір, яка має 2-стороннє Термочутливість стійке до змазування покриття.

Етикетка термоТоп має високу стійкість до води і жирів, а також більш стійка до змазування, на відміну від етикетки ТермоЕко. ТермоТоп застосовується для маркування товарів, якщо умови їх зберігання не надто сприятливі, а також при подальшого транспортування і тривалого складування.

Температурний діапазон застосування від -40 ° С до + 50 ° С, мінімальна температура приклеювання + 5 ° С. Термоетікетка стандартних розмірів (40х25мм, 58х40мм, 58х60мм) завжди в наявності.

Залежно від вашого принтера етикеток в Технічної компанією “НЕО” можна замовити етикетки рулонні з будь-намотуванням.

Етикетки ТОП за ціною дорожче ЕКО, оскільки ТОП термоетікетки мають захисний шар і зберігають свої якісні характеристики при різких перепадах температури.

Відрізнити термоетикетку від паперової можна більш ніж простим способом: слід піднести етикетку до вогню запальнички. Якщо етикетка потемніла, то перед нами термоетікетка. Якщо ж вона в лічені секунди не поміняла свій колір, то це етикетка паперова.

Як відрізнити термоетикетку Еко від термоетікетки Топ?

Етикетка ТОП володіє захисним шаром, завдяки якому вона захищена від дрібних механічних пошкоджень. Тому слід дряпнути етикетку нігтем: на термоетикетці ЕКО залишиться слід, на відміну від ТОП.

В даний час термоетікетки активно витісняються технологією термотрансферного друку – використовуються паперові або поліпропіленові етикетки і барвна стрічка (ріббон), етикетки друкуються на термотрансферному принтері.

Контактні телефони: (057) 763-22-35, (057) 763-01-28

© 2009-2018 Компанія НЕО Харків

Корзина