текстильні бирки

Компанія “НЕО” надасть все необхідне обладнання та витратні матеріали для друку текстильних ярликів.
Текстильні бирки використовуються для маркування виробів в самих різних галузях легкої промисловості. На них наносять інформацію про виріб – склад, розмір, умови догляду і т.д.

Такий ярлик також може містити бренд, назва компанії і служити візитною карткою підприємства-виробника.

Для виготовлення текстильних ярликів використовується текстильна стрічка. Матеріал, якій використовується, може бути двох видів – сатин і нейлон.

Текстильная лента нейлон

Сатин – гладкий, м’який і блискучий матеріал. Іноді його порівнюють з атласом. Краї ярлика обсипаються, і тому його необхідно вшивати з двох сторін. Найчастіше м’який сатин використовують для ярликів, які вшивають в нижню білизну, дитячий одяг, в ті текстильні вироби, які контактують з тілом. На такий стрічці друкують тільки з одного боку.

Нейлон – матеріал більш жорсткий і витримує багаторазові прання в хімічних засобах. Краї нейлонової стрічки не обсипаються і її можна вшивати з одного боку. На нейлонової текстильної стрічці можна друкувати з двох сторін. Нейлонова бирка використовується для маркування всіляких текстильний виробів.

Текстильний ярлик може бути білого або чорного кольору.

Інформація на ньому друкується одним кольором (чорним, білим, золотим, срібним, зеленим, червоним або синім).

Розмірники

У нашому розділі витратних матеріалів на сайті Компанії “НЕО” представлені текстильні стрічки різної ширини. Ширина текстильного ярлика залежить від кількості інформації, яку необхідно на ньому розмістити. Текстильні стрічки бувають шириною від 15 мм і до 60 мм.

Друк вшивають ярликів проводиться на термотрансферному принтері за допомогою ріббона, який призначений безпосередньо для текстильних стрічок. Текстильний риббон ​​стійкий до хімічних речовин і багаторазового прання.

Текстильні вшивають ярлики кріпити до виробів можна тільки одним способом – вшивати їх у шов вироби.

Майже на всіх видів продукції легкої промисловості (одягу, взуття, головні убори, сумках) є вшивають ярлики.

Вартість друку розраховується на основі наступних параметрів:

-Бачиш використовуваного матеріалу;

-тіража;

-розмір текстильного ярлика.

Контактні телефони: (057) 763-22-35, (057) 763-01-28

© 2009-2018 Компанія НЕО Харків

Корзина