Правило догляду за кавоваркою

Кавоварка дарує смачний і ароматний кави. Але щоб ця машина довше радувала нас приємним напоєм, за нею потрібен правильний догляд. У цій статті Сервісний центр Компанії “НЕО” розповідає про правила догляду за кавоваркою.

Правила ухода за кофеваркой – рекомендации от компании НЕО

Дешеві кавоварки досить помити під проточною водою. А що ж робити з більш дорогими кафемашінамі? Правила догляду за апаратами залежать від його моделі. Одні моделі кавоварок припускають використання спеціальних очисних таблеток, які закладаються в машину. Ці таблетки очищають машину від забруднення. Таблетки кладуться в апарат, натискається кнопочка і відбувається процес очищення. Спеціальне табло сповіщає про процес очищення. Є кілька видів таблеток, кожна з яких підходить під певний вид забруднення

Кавоварку з фільтром необхідно розібрати, щоб кожну частину акуратно промити під гарячою водою з миючими засобами. Всі частини висушуються і кавоварка збирається знову. Придбати змінні фільтри можна у менеджерів Сервісного центру Компанії “НЕО”..

Доглядаючи за кавоваркою з фільтром, варто знати, що вони бувають двох видів – фільтри, які вимагають заміни і не вимагають заміни. Перший вид фільтрів не чистять, а згідно з інструкцією змінюються на нові. Якщо цього вчасно не робити каву стає несмачним, а сама кавоварка може прийти в непридатність. Дуже важливо вчасно мити фільтри. Робити це варто регулярно.

Важливу роль в якості роботи кавомашини грає вода. Для кавоварок підходить відфільтрована вода, а не з-під крана. В цьому випадку накипу буде менше і чистити легше. Не варто забувати, що накип це перший ворог в роботі всіх електроприладів. Тому про якість води варто задуматися.

Кавоварка, яка готує еспрессо або капучино вимагає дбайливого догляду. Дуже важливо дотримуватися інструкції по експлуатації і робити все згідно з нею.

Правильний і своєчасний догляд за кавоваркою допоможе прослужити довгий час, а нам споживати вкусное кофе або капучіно.

 Контактні телефони: (057) 763-09-12, (050) 025-01-41

© 2009-2018 Компанія НЕО Харків

Корзина