Арочні безкаркасні ангари – Утеплення

 

Навіщо утеплюють ангари?

Безкаркасні арочні ангари представляють собою безшовне з’єднання профільованих металевих панелей. Дана конструкція повністю захищає від атмосферних впливів, таких як сніг, дощ, вітер і прямий вплив сонячних променів.

Так само, короткочасно, захистом від низьких або високих температур навколишнього повітря. При тривалому впливі цих факторів всередині ангара відбувається вирівнювання температури з температурою навколишнього повітря. Це відбувається через високу теплопровідності оцинкованої сталі, з якої виготовлені панелі арочного бескаркасного ангара.

За призначенням ангари або арочні конструктивні елементи можуть використовуватися не тільки як склади або гаражі, без вимог по температурному режиму всередині приміщень, а й як житлові, офісні чи виробничі будівлі та споруди, із заданою підтримуваної температурою всередині. Для дотримання цих вимог необхідно проводити утеплення панелей арочного бескаркасного ангара.

Залежно від призначення будівлі застосовують або зовнішнє утеплення, або утеплення з внутрішньої сторони панелей.

Розглянемо кожен з видів утеплення, враховуючи особливості.

Зовнішнє утеплення. 

Зовнішнє утеплення проводиться, як правило, мінеральною ватою необхідної товщини, з подальшим накриттям покрівельними матеріалами. За чинним протипожежним і санітарно-гігієнічним нормам в приміщеннях, де знаходяться люди, заборонено використання горючих матеріалів і матеріалів виділяють при горінні отруйні та їдкі речовини

Таким чином, внутрішня металева поверхня ангара повністю відповідає нормам. А з огляду на зовнішній вигляд, що не вимагає додаткової обробки (крім фарбування, в разі якщо панелі ангара виготовлені не з оцинкованої сталі з полімерним покриттям), даний вид утеплення повністю підходить для житлових, виробничих, адміністративних, офісних і спортивних будівель і споруд, в яких постійно знаходяться люди.

На сьогоднішній день, даний вид утеплення є найбільш економічно вигідним.

Так само застосування мінеральної вати збільшує вогнестійкість всієї конструкції ангара.

Конструктивні особливості зовнішнього утеплення представлені на малюнку..

Наружное утепление ангара

Утеплення з внутрішньої сторони. 

Внутрішнє утеплення проводиться або напилюють матеріалами (пінополіуретан і його аналоги, целюлозний утеплювач і його аналоги). Даний вид утеплення застосовується лише для складів і сховищ, в яких перебування людей обмежена за часом (завантаження -вигрузка). Утеплення з внутрішньої сторони застосовується, як правило, для овочесховищ, сховищ і складів з жорсткими умовами по температурі і вологості. Так само необхідно враховувати, що дешеві напилювані утеплювачі мають відкриту (пористу) структуру. накопичують вологу і збільшує теплопровідність, що робить їх застосування неможливим для приміщень з підвищеною вологістю.
Внутрішнє утеплення мінеральною ватою в цій статті не розглядається, через складнощі з узгодженням внутрішніх оздоблювальних матеріалів з діючими протипожежними і санітарно-гігієнічними нормами, а так само складної системи вентилювання та влагоудаленія з утеплювача.

Конструктивні особливості внутрішнього утеплення різних видів профілю панелей арочного ангара представлені на малюнку.

Внутреннее-утепление-пенополиуретаном

Є питання? Ми оперативно відповімо на Ваші запитання. 

Дзвоніть за телефонами: (057) 763-11-08, (098) 817-00-68 

© 2009-2018 Компанія НЕО Харків

Корзина