Ремонт і обслуговування кондиціонерів

Зламався кондиціонер? Чи не холодить? … Компанія «НЕО» з 1993 року професійно займається проектуванням, установкою, обслуговуванням і ремонтом систем штучного мікроклімату різних рівнів складності.

За 20 років роботи понад 400 підприємств різних сфер діяльності України довірили нам створення необхідного мікроклімату в своїх приміщеннях.

Ми є авторизованим сервісним центром і інсталятором компанії Samsung, а також здійснюємо сервісне обслуговування, ремонт кондиціонерів будь-якої складності в Харкові, передмісті, області та реалізацію кліматичної техніки з гарантійним і післягарантійним обслуговуванням.

 

kondishn

З питань технічного обслуговування, профілактичних робіт, ремонту кондиціонерів, сервісного обслуговування, чищення, заправки фреоном – звертайтеся за безкоштовною консультацією до нашого сервісного інженера.

Звертайтеся до нас! Наші фахівці зроблять якісну діагностику несправного обладнання, знайдуть поломку, з’ясують причину виходу з ладу, визначать вартість і умови ремонту

Сервісне обслуговування кондиціонерів і ремонт кондиціонерів в сервісному центрі Компанії «НЕО» – це завжди гарантія якості, високий рівень сервісу, мінімальні терміни по поверненню вашого кондиціонера в робочі стан, виїзд майстра в день звернення!

Сервісне обслуговування кондіціонеров- це комплекс діагностичних і профілактичних робіт щодо запобігання від раптових поломок і збільшення терміну експлуатації вашого обладнання і включає в себе:

  • Виїзд фахівця на об’єкт
  • Чистка фільтрів і випарника внутрішнього блоку.
  • Чистка крильчатки внутрішнього блоку
  • Чистка теплообмінника зовнішнього блоку.
  • Перевірка і чищення дренажної системи
  • Перевірка кріплень зовнішнього і внутрішнього блоків
  • Перевірка робочого тиску в системі
  • Дозаправка кондиціонера (якщо потрібно)
  • Діагностика робочих параметрів.

 

Залежно від того, в якому режимі використовується кондиціонер, пропонуються і різні варіанти сервісного обслуговування кондиціонерів:

 

Варіант 1. Разове сервісне обслуговування кондиціонера (один раз на рік) Рекомендується тим, хто використовує кондиціонер 5-6 місяців на рік.

Варіант 2. Сезонне обслуговування кондиціонерів (два рази на рік) Рекомендується тим, хто використовує кондиціонер 8-9 місяців на рік.

Варіант 3. Індивідуальна схема сервісного обслуговування

Такий варіант обслуговування кондиціонерів передбачає індивідуальну схему періодичності проходження сервісного обслуговування. Застосовується там, де потрібно організувати стабільне підтримання заданих кліматичних параметрів протягом усього року, наприклад – серверні кімнати, виробничі приміщення, магазини, ресторани та ін.

 

Ми виконуємо:

Ремонт кондиціонерів будь-якої складності і будь-яких марок.

Робота нашої сервісної служби побудована таким чином, щоб за максимально короткий час виконати ремонт кондиціонера і забезпечити його подальшу безперебійну роботу.

У 90% випадках ремонт кондиціонера проводитися в той же день коли надійшла заявка і за місцем його розташування.

Ремонт кондиціонера в будь-якому випадки обходиться дешевше, ніж покупка нового, але іноді по ряду факторів доцільніше буде все ж заміна, ніж ремонт, наприклад, якщо кондиціонер виробив весь свій робочий ресурс, а він становить у середньостатистичного кондиціонера 10 років при правильній експлуатації.

Заправка кондиціонерів.

Заправка нового кондиціонера фреоном при стандартному монтажі – не потрібно, так як він вже заправлений. Заправка і дозаправка необхідна: для компенсації втрат фреону внаслідок нормованої витоку, при подовженні фреонопровіда, а також при ремонті

Нормована витік фреону – неминучий процес. Відбувається в будь-якому кондиціонері, незалежно від того, наскільки якісно був проведений монтаж кондиціонера. Витік фреону в межах 6-8% в рік є нормою. Тому кондиціонер необхідно заправляти фреоном не рідше одного разу на два роки. Відсутність дозаправки протягом двох років призводить до зниження нижче допустимого рівня фреону в системі. При експлуатації спліт-системи з недоліком холодоагенту значно скорочується термін служби компресора.Недолік фреону необхідного для охолодження компресора неминуче призведе до перегріву і згорянню компресора. Ремонт компресора обійдеться Вам значно дорожче, ніж обслуговування кондиціонера з його дозаправкою. Дозаправка кондиціонера фреоном – компенсація втрат до 20% входить у вартість сервісного обслуговування.

Також заправка кондиціонера фреоном може знадобитися внаслідок витоку фреону через неякісні монтажних робіт. У цьому випадки, заправка кондиціонера матиме сенс тільки після усунення витоку.

Чистка кондиціонерів.

Чистка кондиціонера – це не тільки чищення кондиціонера від бруду і пилу, що також немало важливо. Пріоритетна роль відводиться діагностичним процедурам, а саме виявлення та усунення прихованих несправностей, викликаним як людським фактором, так і впливом зовнішнього навколишнього середовища. Тому чистка кондиціонерів – собою має на увазі сервісне обслуговування кондиціонера … вартість якого визначає потужність кондиціонера, тип спліт-системи, і їх кількість!

image

Контактні телефони: (057) 763-09-12, (050) 025-01-41

© 2009-2018 Компанія НЕО Харків

Корзина