Ремонт холодильників

В наші дні холодильник вже не розкіш, а необхідність, без якої не можна уявити жодну сучасну кухню. І так як це практично річ першої необхідності на кухні, за законом підлості холодильник виходить з ладу в ті моменти, коли від нього залежить життя грандіозного торжества або на вулиці найспекотніший день в році. У ці моменти не варто панікувати і судорожно хапатися за гаманець, підраховуючи збитки. Адже гарантійний ремонт холодильників в сервісних центрах поки ніхто не скасував. Сервісний центр «НЕО» проводить гарантійний та пост гарантійний ремонт холодильників зазначених в переліку: SAMSUNG, GORENJE, MORA, KORTING, INDESIT, ARISTON, STINOL, WHIRLPOOL, ELECTROLUX, ZANUSSI, BEKO, KAISER.

Існує не мало проблем, через які вам доведеться звернутися в сервісний центр, який здійснює ремонт холодильників як в місті Харків, так і в інших містах. Одна з найпоширеніших проблем – це поломка терморегулятора. Звичайно, не найстрашніша поломка, але свої охолоджуючі функції холодильник виконувати не буде. Продукти, що знаходяться в ньому, можуть відтанути і почати псується, що призведе до появи неприємного запаху, від якого позбутися дуже складно.

Дуже часто з ладу виходить електроніка холодильника, яка в свою чергу відповідає і за терморегулятор, і за мотор компресор. Електронне серце вашого холодильника потрібно берегти. Самостійний ремонт при будь-якій несправності малоймовірний. Тому, щоб отримати швидкий і якісний гарантійний ремонт холодильника, найкраще звернутися в сервісний центр. У Харкові, як і в інших містах країни, якісний ремонт холодильника пропонує сервісний центр компанії «Нео».

Сервісних центрів високого рівня обслуговування, які здійснюють ремонт холодильників і мають в своєму штаті висококваліфікованих майстрів, в нашому місті не так вже й багато. Краще довіряти тим компаніям, які мають не один рік досвіду роботи в цій сфері. Компанія «Нео» одна з кращих у своїй справі, що має сервісний центр чудової якості обслуговування.

У Харкові компанія «Нео» здійснює якісне сервісне обслуговування і в тому числі займається після гарантійним ремонтом холодильників будь-якої складності незалежно від марки виробника. Довіряйте свою техніку кращим.

20151007161756_a745d527a88b1315b02fc2bc60b013bc

Контактні телефони: (057) 763-09-12, (050) 025-01-41

Приобретая холодильник от ведущих производителей техники, каждый покупатель получает на руки гарантийный талон, который помогает решить вопросы с ремонтом холодильника в будущем. В Харькове именно наш Центр по ремонту бытовой техники, является официальным сервисным центром большинства популярных производителей холодильников (Индезит, ЛДж, Самсунг, Бэко, Горение и т.д.).

 

Ремонт холодильников (Харьков), осуществляемый нашим центром, проводится на самом высоком уровне, специалистами, имеющими высокую квалификацию и в наиболее оптимальные сроки. Мастера и инженеры нашего Центра проводят ремонт на самом высоком уровне и с соблюдением всех требований компаний-производителей. Благодаря этому вы можете быть уверенны в полноценной работе вашего холодильника после прохождения гарантийного ремонта холодильника в нашем Центре.

 

Доверяя гарантийный ремонт холодильников нам, вы получаете неизменно высокое качество и возможность сохранения вашей гарантии для последующего обслуживания техники, или же компенсации, в случае обнаружения фатальности поломки. Именно поэтому при возникновении поломки, советуем вам обращаться только к сервисным центрам, которые имеют статус официального сервисного центра производителя.

 

Помимо прочего, мы также предоставляем услуги по монтажу и подключению приборов, и проводим диагностику и консультации по правильной эксплуатации техники.
Если у вас возникли какие-либо вопросы по поводу работы вашего холодильника или же подозрения о возникновении поломки, обращайтесь в наш Центр по ремонту бытовой техники – мы обязательно вам поможем!

© 2009-2018 Компанія НЕО Харків

Корзина