Ремонт водонагрівачів

Сервісний центр NEO пропонує якісний ремонт водонагрівачів gorenje і інших виробників в Харкові по оптимально низьким цінам. Водонагрівач – це теплообмінний пристрій, яке використовують для нагрівання води. На сьогоднішній день водонагрівачі дуже часто використовуються в приватних будинках і квартирах, де виникають проблеми або проблеми з подачею гарячої води і опаленням приміщень. Водонагрівачі ділять на кілька типів: електричні, газові, дизельні та дров’яні.

Так само вони різні за методом здійснення підігріву (проточні та накопичувальні). У проточних водонагрівачах вода нагрівається в момент проходження через теплообмінник, тому для таких пристроїв необхідна постійна наявність холодної води в крані. А накопичувальні водонагрівачі мають ємність (бак) в якій вода нагрівається і зберігається, вони бувають як настінні, так і підлогові; що працюють під тиском (бойлери) і без тиску. Бойлер має бак великих розмірів (до 160 л) в нутрії якого встановлено нагрівальний елемент. Він може працювати в декількох режимах: черговий (для тривалого підтримання температури) і розгінний (для швидкого нагріву). Сучасні водонагрівачі мають дуже складну технологію, тому їх установкою, технічним обслуговуванням і ремонтом повинні займатися тільки фахівці.Поломки водонагрівачів в ході експлуатації не рідкість, тому не варто затягувати ремонт, адже відсутність гарячої води негативно відіб’ється на всій родині, особливо якщо в сім’ї є маленькі діти. Слід звернутися в сервісний центр, де вам допоможуть повернути працездатність вашого пристрою.

Основні причини поломок водонагрівачів:

  • перепад напруги;
  • корозія;
  • накип;
  • неправильний монтаж;
  • виробничий брак.

Так само не варто забувати про зношуванні окремих деталей, так як термін експлуатації кожної з них, може відрізнятися, але не варто ремонтувати або замінювати деталі самостійно, тому що ремонтувати такі пристрої повинен досвідчений фахівець.
У компанії NEO працюють висококласні інженери і майстри, які мають великий досвід в ремонті водонагрівачів, за допомогою спеціального обладнання та інструментів вони швидко визначать поломку і усунуть її, якою б складності вона не була. Ви можете звернутися до нас як за адресою вказаною на сайті, так і по телефону. Так само ви можете отримати консультацію on-line від наших кваліфікованих фахівців.

Як уникнути поломок водонагрівача

Щоб уникнути поломок і для досягнення тривалої роботи вашого водонагрівача необхідно пам’ятати про правила експлуатації пристрою і своєчасному технічному обслуговуванні. Так само на трубопроводі холодної води, рекомендується встановити фільтри і пом’якшувачі, в залежності від якості вашої води.

neo-vodonagrevatel

Контактні телефони: (057) 763-09-12, (050) 025-01-41

© 2009-2018 Компанія НЕО Харків

Корзина