Ремонт пральних машин

Сучасний ринок побутової техніки пропонує нам величезну кількість пральних машин, що мають різну вартість, дизайн і колір. Вибір і придбання пральної машини справа не головне. Ключовим моментом після покупки є правильний догляд за нею. В середньому, термін експлуатації будь-якої машини – 5 років.

Часто, ще до закінчення зазначеного терміну, потрібно гарантійний ремонт пральних машин, так як користувач просто не забезпечив правильний догляд за побутовим приладом. Ремонт пральних машин в таких містах як Харків в наш час не проблема, адже свої послуги по сервісному обслуговуванню пропонує безліч компаній. Але не варто забувати, що звертатися найкраще в сертифіковані СЦ, так як втручання майстра, який представляє конкретну фірму-виробник, спричинить за собою незаплановані витрати, і ви втратите гарантійне сервісне обслуговування від бренду.

Ремонт побутової техніки, в тому числі і пральних машин – це копітка робота, що вимагає часу і уваги. В першу чергу необхідно провести повну діагностику пральної машини, для подальшого визначення причини поломки. У сервісному центрі компанії «Нео», що здійснює гарантійний ремонт пральних машин в місті Харків і по всій Україні, в наявності є всі запасні частини. Їх установка безкоштовна в разі, коли машина має офіційну гарантію. У разі Минулого гарантії вам доведеться оплатити потрібні деталі.

Пральна машина дуже популярна у нашого споживача. Багато фірм-виробники відрізняються особливою якістю і надійністю свого товару, але навіть машини з такими характеристиками не в силі протистояти жорсткій і брудною водопровідною водою. Тому, потрібна заміна тена і барабана. Будь гарантійний ремонт пральних машин повинен здійснюватися в сертифікованих СЦ або партнерах фірми-виробника в Харкові, або найближчому місті, в якому такі центри існують. Так як, тільки тут вам нададуть оригінальні запчастини та замінять їх.

Спеціалісти сервісного центру від компанії «Нео» нададуть весь спектр послуг з гарантійного обслуговування пральних машин. Більш того, ми прагнемо дотримуватися політики великих фірм-виробників і усувати несправність вже в той день, коли клієнт звернувся до нас. Тому, робити гарантійний ремонт пральної машини краще у кваліфікованих майстрів, що мають сертифікат від виробника. Дана міра дозволить заощадити час і гроші, а ваша пральна машина буде ще довго працювати для вашої родини на благо чистоти .

1951159862

Контактні телефони: (057) 763-09-12, (050) 025-01-41

При приобретении стиральной машины у официального продавца вы получаете, помимо прочих документов на машинку, гарантийный талон, который дает вам право на бесплатный ремонт, в случае обнаружения в стиральной машинке повреждений, предусмотренных гарантией. Так как условия эксплуатации машинок в нашей стране из-за чрезмерно жесткой воды, экстремальные, часто, при неправильном уходе за устройством, поломки происходят до окончания срока гарантии. При этом они не связанны на прямую с гарантийными условиями В результате, люди обращаются к частным мастерам, и тем самым теряют право на дальнейшее гарантийное обслуживание. Это печально, так как вполне может возникнуть поломка, напрямую связанная с гарантией. Машинка даже может вообще прийти в негодность. Но вы уже не сможете получить денежную компенсацию за покупку или же получить взамен новую машинку – вы прекратили гарантию раньше срока. Чтобы такого не произошло, при любой поломке машинки на гарантийном сроке, обращайтесь для ремонта только в официальные сервисные центры производителя. В Харькове ремонт стиральных машин на гарантии осуществляет наш Центр. Помните, что если поломка подпадает под условия гарантии, то гарантийный ремонт стиральных машин осуществляется бесплатно.Ремонт стиральных машин, проведенный в нашем Центре (только г. Харьков), это, прежде всего высокий уровень качества и надежности. Наши мастера проводят гарантийный ремонт стиральных машинок, соблюдая все правила и нормы производителя и только на самом высоком уровне.Помимо этого вы можете заказать в нашем Центре дополнительные услуги – провести диагностику, вызвать специалиста на дом для установки техники, получить консультацию по вопросу правильной эксплуатации техники и т.д.

© 2009-2018 Компанія НЕО Харків

Корзина