Ремонт принтера

У сучасному світі інновацій навіть в самому скромному офісі повинен бути необхідний комплект оргтехніки у вигляді копіювальної техніки, принтера або багатофункціонального пристрою (МФУ). Безперервна робота копіювальної техніки є одним з головних факторів стабільності щоденної роботи будь-якого підприємства або офісу. А незапланований ремонт принтера може спричинити за собою уповільнення або зовсім простий офісних справ, які не мають прощення в сучасному світі, що працює в режимі постійного дедлайну. Ви зможете уникнути цих наслідків просто своєчасно звернувшись до сервісного центру, в якому проблему ремонту оргтехніки «потрібної працює тут і зараз» вирішать оперативно і професійно. Компанія «Нео» надає послуги з ремонту принтерів і будь-який оргтехніки в місті Харків вже не один рік. Наші кваліфіковані фахівці, які мають величезний досвід в представленій сфері, зможуть надати вам наступні послуги:

1. Діагностика

Сервісний центр компанії «Нео» діагностує вашу копіювальну техніку і тільки після цього ви самі вирішуєте рентабельний чи ремонт. Провести правильну діагностику – це, в першу чергу, заощадити витрати і час для ремонту принтера або МФУ. Під час діагностики пристрій тестують, щоб виявити всі можливі несправності в роботі. Тільки після тестування фахівець сервісного центру «Нео» робить висновок, погоджуючи з вами ціну і необхідний перелік робіт по ремонту принтера або іншого копіювального пристрою.

2. Профілактика

Вся оргтехніка є складним пристроєм, що містить безліч механічних та електронних вузлів. Щоб пристрій функціонував правильно, необхідно проводити технічне обслуговування, що включає в себе чистку і мастило вузлів важливих в роботі обладнання.

Щоб рідше звертатися в сервісний центр для ремонту оргтехніки, як показала багаторічна практика, досить вчасно проводити профілактику будь-якого пристрою. Такі запобіжні заходи завжди нагороджуються, адже ремонт принтера в Харкові в будь-якому сервісному центрі коштує дорожче профілактики. Висококваліфіковані інженери сервісного центру «Нео» здійснять ряд профілактичних робіт, включених в сервісне обслуговування, для продовження терміну експлуатації вашого обладнання.

3. Ремонт копіювальної техніки, МФУ, і принтерів.

Сервісний центр «Нео» надає послуги з ремонту принтерів і МФУ Samsung. До того ж, Спеціалісти сервісного центру «Нео» не тільки зроблять якісний ремонт принтера, але і дадуть відповідь на ваші запитання і проконсультують, щоб ви змогли вибрати відповідну вам за параметрами оргтехніку і у вас не виникло питань з експлуатацією і подальшим ремонтом.

computers-computers-repairing-pcs-1478.800

Контактні телефони: (057) 763-09-12, (050) 025-01-41

В момент приобретения новой электроники или же офисной техники, вы получаете на руки гарантийный талон, который является своеобразным обязательством компании-производителя перед покупателем о том, что приобретенный товар прослужит вам без поломок, как минимум этот срок. Как правило, гарантия длиться от года и до пяти лет, в зависимости от модели и вида техники. Этот же гарантийный талон дает покупателю право, в случае возникновения поломки, предусмотренной гарантией, получить качественное бесплатное обслуживание и ремонт в официальном сервисном центре производителя.


 

В Харькове гарантийный ремонт принтера или же ремонт видеокамер от большинства популярных производителей, вы можете получить в нашем Центре. Инженеры и мастера нашего Центра имеют высокую степень квалификации и обширный опыт, что позволяет им проводить качественный ремонт видеокамер или ремонт принтеров (только Харьков) любой степени сложности и направленности. В результате обслуживания в нашем Центре вы получите не только качественный ремонт вашей техники, но также не нарушите условия полученной при покупке гарантии. Это даст вам возможность, в случае если устройство не подлежит ремонту, получить новую технику или же вернуть затраченные на ее покупку средства.


 

Также, в нашем Центре вы можете получить консультацию по работе и эксплуатации техники, вызвать специалиста для грамотного подключения или же настройки устройств, провести диагностику техники и т.д. Какой бы вопрос у вас не возник – вы можете смело обращаться к нам – мы всегда поможем решить возникшую у вас проблему.

© 2009-2018 Компанія НЕО Харків

Корзина