Ремонт музичних центрів

Музичні центри вже давно завоювали любов користувачів і стали незамінними помічниками на святах і в побуті кожної сім’ї. Але при регулярному використанні згодом, та чи інша деталь може вийти з ладу, в такому випадку не варто засмучуватися, все, що вам потрібно просто звернутися в сервісний центр, де вам допоможуть повернути до життя вашу техніку. Ні в якому разі не намагайтеся оглянути або відремонтувати музичний центр самостійно, так як, не маючи спеціального досвіду в цьому питанні, ви можете просто доламати ще працюючі деталі.
Отже, якщо ви помітили, що ваш музичний центр не функціонує належним чином, читає не всі диски або не читає взагалі, з колонок перестав йти звук, в дисководі застряг диск або музичний центр взагалі перестав працювати, то сервісний центр Neo, це саме те, що вам потрібно. Компанія Neo забезпечить високоякісний ремонт музичних центрів таких виробників як SAMSUNG, KENWOOD, HYUNDAI і ін. Завдяки спеціальному, високоточного обладнання інженери і фахівці нашого центру швидко і точно визначать ступінь складності поломки і усунуть її.

Види послуг, що надаються:

  • модульна заміна основних елементів, таких як лазерна голівки, що зчитує, основна плата центру, роз’єм для колонок або навушників, кнопки управління і т.д .;
  • відновлення окремих складових музичного центру;
  • компонентний ремонт різних рівнів складності; оновлення версії ПЗ;
  • перепрошивка;
  • і багато іншого.

Так само ви в будь-який момент можете отримати On-line консультацію від наших фахівців з будь-якого вас питання.

Профілактика проблем з працездатністю музичного центру:

Для того щоб ваш музичний центр працював довго і приносив радість вам і вашим близьким необхідно пам’ятати про належний догляд за вашою технікою, своєчасне видалення пилу і бруду, утримання в чистоті приміщення, в якому знаходиться ваш музичний центр, акуратне і уважне ставлення з ним. Дотримуючись мінімальні правила експлуатації музичного центру, ви збережете свої кошти і будите отримувати задоволення від його використання.

Yamaha_MCS_1330_Silver

Контактні телефони: (057) 763-09-12, (050) 025-01-41

© 2009-2018 Компанія НЕО Харків

Корзина