Ремонт мікрохвильових печей

Компанія NEO спеціалізується на ремонті мікрохвильових печей. Ми здійснюємо швидкий і якісний ремонт, як по гарантії, так і після гарантійний.

Мікрохвильова піч (СВЧ) – дуже корисний побутовий прилад, який за допомогою термічної обробки продуктів мікрохвилями, швидко і просто допоможе кожній господині розігріти або приготувати їжу. При акуратному відношенні і правильної експлуатації мікрохвильова піч прослужить вам довгі роки. Але з часом деталі застарівають, це призводить до поломок СВЧ – печей, так само не варто забувати, що поломки можуть статися через недбале ставлення до техніки або з вини шлюбу фірми- виробника.

У такому випадку для ремонту мікрохвильовій печі, вам слід звернутися до фахівців, які працюють в сервісному центрі. Вони точно визначать причину поломки приладу і усунуть всі неполадки. Не варто економити кошти на ремонті і лагодити СВЧ піч самостійно, не маючи спеціального досвіду, інструментів, обладнання і знань в цьому питанні. Результат самостійна заміна деталей може привести до більших проблем, ніж були спочатку і в кінцевому підсумку доведеться витрачати гроші на покупку нової СВЧ.

Так само слід пам’ятати про те, що використання металевої посуду не сприятливо впливає на працездатність СВЧ. Метал, має властивості генерувати сильні електричні розряди, що може привести до поломки мікрохвильової печі. Тому варто пам’ятати про дотримання заходів безпеки і правильному догляді за технікою.

Спеціалісти сервісного центру NEO здійснюють такі види ремонту мікрохвильових печей як:

  • ремонт або заміна електродвигунів піддону;
  • заміна високовольтного трансформатора і трансформатора плати управління та індикації;
  • ремонт або заміна плати управління мікрохвильової печі;
  • заміна захисної пластини; заміна або відновлення магнетрона.

Так само ви завжди можете проконсультуватися з інженерами та спеціалістами компанії NEO з усіх питань ремонту мікрохвильових печей сумісного і інших виробників, по телефону або on-line.

Профілактика проблем і поломок мікрохвильових печей:

  • регулярне очищення поворотного столу і камери миючими засобами;
  • чистота в приміщенні де знаходиться НВЧ піч; регулярне провітрювання приміщення.

Дотримання елементарних правил догляду за мікрохвильовкою, дасть вам можливість якомога довше зберегти її працездатність.

repair_of_microwave_ovens

Контактні телефони: (057) 763-09-12, (050) 025-01-41

© 2009-2018 Компанія НЕО Харків

Корзина