У Пісочині триває будівництво Фізкультурно-оздоровчого комплексу

В ході робочої поїздки до Харківського району, губернатор Харківської області – Юлія Світлична перевірила хід будівництва Фізкультурно-оздоровчого комплексу в Пісочині.

Фізкультурно-оздоровчий комплекс будують в мікрорайоні «Мобіль» селища Пісочин. У будівлі розмістяться майданчики для занять волейболом, міні-футболом, тенісом, баскетболом, бадмінтоном та занять із загальної фізичної підготовки.

6 9

В даний час практично завершили монтувати каркас будівлі, на 80% готові внутрішні перегородки, завершується робота над роздягальнями та тренажерними залами. До осені будівельники планують утеплити будинок і почати встановлювати металопластикові вікна.
«На даний момент виконано близько 35% робіт на цьому об’єкті. Його здача в експлуатацію запланована в наступному році, – зазначила Юлія Світлична. Подібні фізкультурно-оздоровчі комплекси будуються в різних районах області. У минулому році ми здали два – у Вовчанському та Первомайському районах.

У планах – Пісочин, Красноград і Золочів. Роботи знаходяться на різних етапах, але будемо стратегічно вибудовувати роботу так, щоб всі райони Харківської області були забезпечені такими спорткомплексу ».

10 13

© 2009-2018 Компанія НЕО Харків

Корзина