Як правильно доглядати за пилососом

Еволюція пилососа починалася ще в 1869 році, коли американці вирішили знайти практичну альтернативу віника і мітлі. Пилесборний апарат повинен був полегшити життя домогосподаркам.

Сьогодні різні моделі пилососів практично без зайвих зусиль виконують всю домашню прибирання: збір пилу і мийку підлог. Від добросовісного набувача потрібно лише належний догляд за апаратом.

uhod-pilisos

Що ж представляє із себе сучасний пилосос? Зовні ми бачимо нехитрий апарат, що складається з корпусу, гнучкого шланга, телескопічною трубки і насадок. Принцип роботи полягає в наступному: потік брудного повітря з домішками пилу і сміття потрапляє в систему, що складається з декількох спеціальних фільтрів, які в підсумку залишають все сміття в пилесборнике і “викидають” зовні чисте повітря. Звідси відразу напрошується висновок: чим частіше піддаються заміні фільтри, тим чистіше повітря буде випускатися в атмосферу.

Сервісний центр Компанії “НЕО” обслуговує і пропонує фільтри до декількох видів пилососів:

Пилосос із мішком-пилозбірником один з найбільш загальновідомих в побуті помічників. Даний вид товару функціонує за принципом сортування сміття в мішок і фільтрації чистого повітря. На жаль, в такому випадку господині забувають чистити мішок, що призводить до появи поганого запаху і перевантаженості техніки.

– Пилосос-циклон дещо відрізняється від попереднього варіанту, більш практичний і простий в догляді. Пил та сміття “відправляються” не в мішок, а в належний знімний контейнер. Одна з переваг – це відсутність потреби постійної заміни фільтра. Але розумний апарат витрачає і велика кількість енергії.

Пилосос з водяним фільтром дозволяє затримати частинки пилу в ємності з водою. Якщо оновлювати воду кожні 15 хвилин прибирання, то чистка фільтра не потрібно як мінімум 4-5 прибирань.

Ручний пилосос комфортабельний для чищення меблів, малодоступних місць і машини.

Пилосос-робот випустили винахідливі китайці, які так і хочуть знайти повну заміну домогосподаркам і позбавити своїх дружин важкої домашньої роботи. Розумна техніка сама переміщається по приміщенню, засмоктуючи при цьому сміття і пил.

Щоб кожен з видів пилососа служив довго своєму господареві, потрібно вміти правильно користуватися побутовим приладом.

Рекомендації по експлуатації пилососа від Сервісного центру Компанії “НЕО”:

1. Уникати перегрівання пилососа. Не можна користуватися апаратом більш 2-х годин без перерви.

2. Фільтри необхідно міняти принаймні саме в місяць, і пилозбірники чистити або мити.

3. Не користуватися побутовим приладом при низькій напрузі в мережі або коли є різкі перепади напруги.

4. Не використовувати пилосос для будинку з метою збирання більш забруднених приміщень, вуличних або виробничих.

5. Щоб уникнути ризику ураження електричним струмом, не потрібно користуватися пилососом на вологих поверхнях.

6. Припинити використання техніки, якщо зіпсований шнур або вилка.

7. Забороняється висмикувати працює пилосос з мережі за кабель.

8. Запобігати попаданню всередину усіляких сторонніх предметів, здатних загальмувати роботу пилососа. Пилозбірник розрахований тільки для “зберігання” дрібного сміття.

9. Не експлуатувати для всмоктування горючих і вибухових речовин.

10. Забороняється користування пилососа маленькими дітьми.

При виборі помічника для будинку фахівці нашого сервісних центру “НЕО” пропонують звернути увагу на наступні важливі деталі:

– Рівень потужності – один з найважливіших показників. Чим вище потужність, тим ефективніша буде прибирання. Сучасні пилососи мають потужність від 1300 Вт до 2000 Вт. Відповідно найбільш маленька потужність буде не так якісно очищати килими і поверхню, залишаючи за собою дрібні шлюби. Пилосос з високою потужністю здатний витягати сміття навіть з глибини килимових волокон, забезпечуючи при цьому ідеальну чистоту і свіжість.

– Рівень потужності – один з найважливіших показників. Чим вище потужність, тим ефективніша буде прибирання. Сучасні пилососи мають потужність від 1300 Вт до 2000 Вт. Відповідно найбільш маленька потужність буде не так якісно очищати килими і поверхню, залишаючи за собою дрібні шлюби. Пилосос з високою потужністю здатний витягати сміття навіть з глибини килимових волокон, забезпечуючи при цьому ідеальну чистоту і свіжість.

Тип пилозбірника розглядався в детальному описі різновидів пилососа, однак має важливе значення при покупці. Не можна виділити саму гідну модель, в даному випадку покупець спирається на власні переваги .

Вся побутова техніка без винятку вимагає дбайливого догляду і правильного поводження. Є важливі правила по догляду за пилососом, рекомендовані нашим сервісним центром:

Правило № 1. По завершенню процесу збирання слід відключити пилосос і витягти шнур з джерела електроенергії.

Правило № 2. Мішок для сміття потрібно очистити від пилу, що накопичився (таку процедуру повторювати після кожного прибирання), помити або попрати.

Правило № 3. Промивати вхідний фільтр в разі падіння рівня потужності всмоктування.

Правило № 4. Мити використані насадки в разі їх забруднення за допомогою щітки або губки.

Правило № 5. При налипання сміття на пилососі не користуватися спиртовмісними очисниками (ацетон, бензин). Видаляти дбайливо за допомогою жорсткої щітки, але не залізною, здатної зашкодити поверхню. Правило № 6. Зберігати в правильному положенні, не згинати і не перев’язувати занадто туго шланг, щоб не розірвати матеріал.

Правило № 7. Після завершення роботи протирати апарат вологою ганчіркою зсередини і зовні.

Правило № 8. Стежити за забрудненістю вихідного фільтра і при необхідності міняти його.

Контактные телефоны: (057) 763-09-12, (050) 025-01-41

© 2009-2018 Компанія НЕО Харків

Корзина